מערכת יחסים

אם יצאת עכשיו ממערכת יחסים ארוכה עם האקסית, יכול להיות עכשיו שלב מאד קשה עבורך. יכול להיות שזה מרגיש מוקדם מדי להמשיך הלאה, אולי אתה עדיין נואש להיות עם האקס שלך ואתה לא יודע מה לעשות.

בהרבה דרכים, התמודדות עם ניסיון החיים הקשה של הפסקה למעלה, הוא הרבה כמו הצער אתה מרגיש כשאתה מאבד אדם אהוב. לצאת מקשר הוא כמו לאבד אדם. אתה לא יכול לשכוח את החוויה, ובכל זאת, עם הזמן זה הופך קל יותר להתמודד.
עם זאת, בתחילה, לפחות, זה נראה כמעט בלתי אפשרי לעבור את הכאב של האובדן. כדאי לצאת מהמצב הזה של לב שבור זה טוב להסתכל בעבר , אולי הוא יכול לתת לך את ההבנה כי תוכל לשרוד את החוויה הנוראה.

הכאב של להיפרד

הפוטנציאל לכאב גבוה מאד, במהלך ואחרי הפסקה של למעלה.א
נשים לא כל הזמן יודעת לאן לפנות לקבלת תמיכה.
דבר שעלול להוביל להתפתחות רגשות של בדידות.

התמודדות עם כאב, לבד, יכול להיראות כמו מכשול בלתי אפשרי, אבל זה עוזר לזכור את אלפי האנשים שעברו חוויות זהות לפני. בלי לשים לב כמה נורא אתה מרגיש עכשיו, אתה יכול להתגבר על זה, למרות שזה יכול להרגיש נכות רגשית בעת התהליך.

שמירה על פרספקטיבה בריאה על הכאב שאתה עובר חיוני. כי אם אתה מאבד את התצוגה של התמונה הגדולה יותר, אפילו לזמן קצר, תמצא את זה הרבה יותר קשה, במוקדם או במאוחר, כדי לנצח את האתגרים הלאה.

למה פרידה כואבת כל כך?

בכל פעם שאתה באמת מרגיש את הכאב הגרוע ביותר מפרידה, תמצא את זה פשוט להעטף ברגשות עזים של המצב. זה קל מאוד באמת מרגיש כאילו אתה היחיד שמרגיש את הכאב הזה חזק, בוער, עמוק בפנים.

זה פשוט, בתנאים כאלה, לוותר על הלחימה בכאב, ולהמשיך הלאה.
להלחם בכאב בד"כ לא משיג את התוצאות הטובות, לפעמים עדיף פשוט להשאיר אותו במקום שלו.

אם מערכת היחסים שלכם לא ניתנת לתיקון, תיהיה לך היכולת לחשוב על מה שאתה רוצה מתוך מערכת היחסים הבאה שלך, לגרום לך שמחה והנאה, גם כאשר זה קשה במהלך הימים הראשונים, לאחר הפסקה למעלה. קחו בחשבון כי תמצא מישהו שעושה אותך מאושר. חשוב להישאר חיובי, גם אם זה קשה עכשיו.

2012
preload preload preload